Fatih Portakal’dan Muharrem İnce’ye: Külliyen yalan, yalan söylüyorsunuz Muharrem Bey

Gazeteci Fatih Portakal, kendisini programına davet edip “Katılmayacağım” cevabı alınca “kızdığını” ileri süren Cumhurbaşkanı Adayı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye , “Ben buna cevap vermeyecektim ama itham edildiğim için cevap veriyorum. Külliyen yalan, yalan söylüyorsunuz Muharrem Bey “ dedi. 

Portakal, YouTube kanalında yaptığı yayında, İnce’nin kendisini aradığını ve Twitter’daki cumhurbaşkanı anketinde adının yer almaması nedeniyle kendisine sitem ettiğini belirtti. Portakal, İnce’yi yayına davet ettiğini, ancak İnce’nin reddettiğini söylerken, “Bana işimi öğretiyor. Ben size işinizi öğretiyor muyum?” ifadesini kullanmıştı. Habertürk yazarı Fatih Altaylı’ya konuşan İnce’yse, Portakal’ın kendisini programına davet ettiğini, katılmayacağını belirtince kendisine kızdığını iddia etmişti. Portakal, yaptığı yayında, bu sözlere ilişkin, “Külliyen yalan” dedi.

Fatih Portakal’ın ifadeleri şöyle:

“Külliyen yalan. Yalan söylüyorsunuz Muharrem Bey. Ben buna cevap vermeyecektim ama itham edildiğim için cevap veriyorum. Muharrem İnce ile ilgili üzüldüm. Fatih Altaylı, Muharrem  bey ile konuşmuş. ‘Fatih Bey ile sorunum yok, beni aradı programa davet etti. Katılamayacağım dedim. Kızdı.’ demiş. Külliyen yalan, yalan söylüyorsunuz Muharrem Bey. Ben buna cevap vermeyecektim ama itham edildiğim için cevap veriyorum.”

TIKLAYIN I Fatih Portakal, Muharrem İnce’nin kendisine “küstüğünü” söyledi: Böyle bir siyasetçinin olmaması lazım, bizi yönettiğini düşünsenize!

TIKLAYIN I Muharrem İnce kimlere, neden ‘küstüğünü’ anlattı: Nevşin Mengü’ye ‘yazdığının doğru olmadığını’ söyledim; “yazarım kardeşim” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir