Gökhan Özoğuz’dan çok sert eleştiri: ‘Bu halk size asla oy vermeyecek!’

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce yaptığı son açıklama ile cumhurbaşkanı adayı olacağını resmen ilan etti.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’a konuşan İnce, seçimlerin ikinci tura kalacağını, kendisini ikinci turda Kemal Kılıçdaroğlu ve Tayyip Erdoğan’a göre daha şanslı bulduğunu söyledi.

‘Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım’

İnce, “Seçim ikinci tura kesin kalacak. Diyelim ki Erdoğan’la ben kaldım. Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım. Kılıçdaroğlu ile ben kalırsam, yine ben kazanırım. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa seçim riske girer” ifadesini kullandı.

Gökhan Özoğuz’dan sert eleştiri

Memleket Partisi liderinin açıklamaları sosyal medyada gündem olurken; Athena grubu solisti, ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz İnce’yi sert sözlerle eleştirdi.

Sosyal medya hesabından İnce’nin açıklamalarını alıntılayan Özoğuz, “Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek” dedi.

Ünlü müzisyen paylaşımında şunları belirtti:

“Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek! Çünkü amacınız oy bölmek ama o da olmayacak. Son dönem sosyal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak. Çünkü sahteler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı. Artık yeni Türk siyaseti daha temiz olmalıdır!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir