Depremin merkezinde ticaret tekrardan canlanıyor

Asrın felaketi olarak adlandırılan sarsıcı depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ta ticaretin tekrardan eski canlılığına dönmesi için hem esnaf hem de Türkiye’nin önde gelen markaları kent için çalışmalarını sürdürüyor.

Depremin ardından uzun bir süredir işlerine ara veren Kahramanmaraş’ın tek AVM’sinde de iş yerleri kendilerini yenileyerek depremzelerin ihtiyaçlarını karşılayıp yeni bir moral motivasyon için çaba gösteriyor.

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından olan SARAR grubu Kahramanmaraş’ta dün AVM’deki mağazasını depremin ardından açtı. Sarar grubunun Kahramanmaraş’taki tek kapsamlı mağazasının açılış ve yeni sezon styling tanıtım organizasyonu gerçekleştirildi.


İŞ İNSANLARI, STK TEMSİLCİLERİ VE VATANDAŞLAR KATILDI

Organizasyona Sarar grubunun protokol müdürü Alaatin Çoban, AK Parti milletvekili Ömer Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Tuğğenarel Gökhan İnan, İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof Dr. İsmail Bakan, yardımcısı Prof Dr. Burcu Erşahan, iş insanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

MUTLULUK VERİCİ

Açılışta konuşan Sarar protokol müdürü Alaatin Çoban “Deprem bölgesinin hızla toparlanmasına bir nebze de olsa katkı sunmanın gururu yaşıyoruz” dedi. Eski Tarım Bakanı Vahit Kirişçi de, “Bu açılış deprem sonrası hayatın normale döndüğünü gösteriyor. AVM bu şehir için önemli merkez ticari ve sosyalleşme merkezi deprem sonrası hızla toparlandığını görmek mutluluk verici” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x