Honor Magic 6 Pro ve Porsche tasarımıyla gelen Magic 6 görselleri sızdırıldı

Honor, ünlü tasarım evi Porsche Design ile iş birliği yaparak teknoloji ve estetiği bir araya getiriyor. Bu ortaklığın ilk meyvelerinden biri olan Honor Magic 6 serisinin Porsche Design varyantlarına ait sızıntılar, heyecan verici detaylar sunuyor. Sızıntılar, Weibo üzerinden bir duyumcu tarafından paylaşıldı ve Honor Magic 6 serisinin şık tasarımlarını gözler önüne serdi.

Magic 6 Porsche Design modeli, dikkat çekici iki tonlu kırmızı ve siyah deri kaplaması ile göze çarpıyor. Yuvarlak kamera halkasında yer alan yatay üçlü kamera düzenlemesi ve Honor ile Porsche Design logoları, telefonun arka yüzünde kendini gösteriyor.

Ancak, bu iş birliği sadece tek bir telefonla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Duyumcu, Magic 6 Pro modeline ait bir tasarımı da paylaştı. Bu model, geçen yılın Magic 5 Pro‘suna benzer bir tasarıma sahip olmasına rağmen, dairesel kamera modülünde saat tasarımı benzeri bir öğe barındırıyor.

Leaklar, Magic 6 serisinin tamamının Porsche Design dokunuşlarıyla geleceğini öne sürse de, bu bilgiler henüz kesinleşmiş değil. Yani bu iddiaları bir miktar şüpheyle karşılamak gerekebilir.

Honor Magic 6 Pro ve Porsche tasarımıyla gelen Magic 6 görselleri sızdırıldı

Magic 6 serisine dair beklentiler ise oldukça yüksek. Serinin, önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Üç modelden oluşması muhtemel serinin tam adları henüz açıklanmadı, ancak geçmiş eğilimler göz önünde bulundurulduğunda Honor Magic 6, Magic 6 Pro ve Magic 6 Ultimate adları muhtemel görünüyor.

Duyumcu Digital Chat Station, Pro modeline dair bazı önemli özellikleri açığa çıkardı. Telefonun 2K OLED ekranla ve çift ön kamera için hap şeklinde bir kesime sahip olması bekleniyor. Ayrıca, cihazın Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle güçlendirileceği ve özel bir grafik ve güvenlik çipi içerebileceği söyleniyor. Telefon, Android 14 tabanlı Magic OS 8.0 işletim sistemi üzerinde çalışacak ve Smart Island bildirim özelliğine sahip olacak.

Magic 6 Pro, ayrıca 7 milyar parametre içeren etkileyici bir AI modeli kullanarak yapay zeka uygulamalarındaki yeteneklerini artırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x