Spy Kids’in yeni filmi Armageddon’dan ilk fragman!

2001 yılında vizyona giren Spy Kids, hem aile dostu filmlerin hem de casusluk filmlerinin başarılı bir karışımı olarak tanındı. Seri, Carmen ve Juni Cortez‘in casusluk dünyasına katıldıktan sonra dünyayı kurtarmak için verdikleri mücadeleye odaklanıyor. İlk filmin elde ettiği büyük başarının ardından iki devam filmi daha izleyiciyle buluştu.

Serinin üçüncü filmi olan Spy Kids 3-D: Game Over, o dönemde pek popüler olmayan 3D teknolojisinin kullanıldığı yenilikçi bir yapım olarak tanındı. DVD sürümü, izleyicilere özel 3D gözlüklerle birlikte gelerek filmi 3D olarak izlemelerine olanak tanıdı.

ARMAGEDDON FİLMİNİN OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosu oldukça çekici; Zachary Levi, Gina Rodriguez, Billy Magnussen, D.J. Cotrona, Neal Kodinsky ve Fabiola Andújar gibi yetenekli isimler filmde yer alacaklar.

YILLAR SONRA EKRANDA YER ALACAK

Spy Kids serisi, 2011 yılında beşinci filmi Spy Kids: Dünyadaki Tüm Zamanlar ile 12 yıl aradan sonra izleyicisi ile buluştu. Şimdi ise Spy Kids: Armageddon isimli yeni filmle serinin hayranları 22 Eylül 2023 tarihinde kavuşacaklar.

SPY KIDS: ARMAGEDDON NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Yaratıcı Robert Rodriguez, filmin vizyon tarihini Ağustos ayından sonra belirleyeceklerini açıkladı. Spy Kids: Armageddon filmi 22 Eylül 2023 tarihinde Netflix kütüphanesine eklenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x